Торгівельнеобладнання

Великий вибір обладнання для розливних напоїв та Вашого закладу!

Обладнання для розливних напоїв

Топ товари

Ми пропонуємо різні варіанти обладнання індивідуально для потреб Вашого бізнесу.

Illustration

Крани для розливу

Це основна частина розливного обладнання, що використовуэться для дозування розливного напою.

Illustration

Колони від 1 до 8 кранів

Це спеціальна опора до якої закріплені крани для розливу напоїв, усередині якої трубки які з`єднують кран і кегу.

Illustration

Піногасники

Це спеціальні пристрої для швидкого та безпінного розливу пива та інших пінистих напоїв.

Illustration

Пивні кліщі

Це пристрій для відкриття і закриття фітинга кеги для контрольованого випуску напою з бочки.

Image placeholder

Схема обладнання для розливу напоїв

Система розливу

BearTeam - допомагає з вибором та встановленням розливного обладнання для будь-якого закладу.

Система розливу пива складається з: піногасника, пивних кранів (пивної башти), яка розміщена на барній стійці, охолоджувачі, газовому балоні, редукторі та кезі з пивом. Система з'єднана трубками, якими пиво з кега проходить під тиском через охолоджувач на пивну вежу. Тиск створюється тим самим газовимбалон. Тільки правильне підключення та монтаж обладнання зможе забезпечити правильний розлив пива з кега в келих, донісши всю його свіжість і правильну температуру подачі.Що зрештою? Кег підключений в систему, газ створює тиск проганяючи пиво по трубкам через холодильник на пивну вежу, а піногасник не дає пиву піниться.

Додаткове обладнання для розливу

Допоміжне обладнання для розливу яке знадобиться для Вашого закладу!

Охолоджувачі

Вітрини на пиво

Пивні охолоджувачі- центральний елемент конструкції для розливу пива. Саме в нього першим потрапляє під тиском напій з кеги. Пройшовши через змійовики пивоохолоджувача пиво потрапляє в пивну колону а потім просувається до кранів або пегасів через які потрапляє в тару. Охолоджувач в процесі розливу надає напою оптимальну температурувід +4°С - до +8°С.

+38 067 411 96 95

Редуктори

Крани пивні

Пристрої для зниження надмірного газового тиску в балоні і підтримки його на необхідному рівні. Тиск газу, котрий подається з балону всередину кеги , витісняє пиво, примушуючи його рухатися далі по пивній лінії до кранів або пегасів. Тиск діоксиду вуглецю в балоні дуже високий і досягає 60-80 атмосфер, а для роботи пивного обладнання необхідно приміняти лише 1-2 атмосфери.

+38 067 411 96 95

Вуглекислота в балонах

Піногасник

Вуглекислота або пивний газ - потрібно застосовувати для того, щоб створити необхідний тиск у кезі з напоєм та видавити рідину, принагідно наситивши її. Тут дуже важливо дотриматись балансу інакше є ризик перенасичення, в результаті чого з`явиться велика кількість піни і загубиться унікальний смак. Потрібно враховувати що різні сорти пива потребують різного тиску при розливі.

+38 067 411 96 95

Супутній товар

Пластикова тара для розливних напоїв різною ємністю . Також кришки та ручки до різних типів пляшок.

Illustration

Пластикові пляшки

Illustration

Кришки та ручки до пляшок

Image placeholder


Холодильнеобладнання

Вітрини-Холодильники — це шафа-вітрина, яка використовується для зберігання і демонстрації різних напоїв або пива в кафе, барах, ресторанах, а завдяки світлодіодному освітленню і дверцята з подвійним заскленням у вишуканому виконанні в неї все добре проглядається.Додаткова послуга:В нас Ви можете замовити індивідуальне брендування вашого холодильника в стилі закладу. Це дає змогу покупцям краще запам`ятати Ваш бренд. Від Вас лише потрібна лише текстова інформація, логотип( якщо є), побажання по дизайну. Дизайн і поклейку робимо ми, перед відправкою холодильника Вам.
Крафтове пиво

☓ ☓ ☓

Питання та відповіді

Illustration

Якщо у Вас виникли питання? Відповіді на деякі з них Ви можете отримати тут.

 • Яке саме обладнання є в продажу?

  Асортимент обладнання: розливні крани, піногасники, пивні колони( 1-8 кранів), пивні кліщі, пивоохолоджувачі, редуктори, балони вуглекислоти, вітрини-холодильники. 

 • Все обладнання нове чи б/у?

  В продажу є обладнання як нове так і вживане але в відмінному стані. Ми підберемо обладнання під ваш заклад відповідно до потреб та під Ваш бюджет.

 • Куди здійснюється доставка і скільки часу займає?

  Доставка обладнання здійснюється по всій Україні, і триває до тижня часу. 

 • Як зробити замовлення або почати співпрацю?

  Ви можете зв`язатись з нами за телефоном  (067) 411 96 97 або залишивши заявку на сайті і ми Вам зателефонуємо.

- -

Відгуки від наших клієнтів

Ознайомтесь із деякими відгуками які залишили наші клієнти

Illustration

Євгенія

Кілька років тому відкрила магазин пива та закусок. Постачальники БірТім допомогли підібрати обладнання, змонтували та приєднали його. Також навчили продавців ним користуватись. Постійно замовляю в них товари і дуже задоволена роботою.

21 жовтня 2021

Illustration

Роман

Я власник невеликого продуктового магазину шукав недорогий розливний кран. Мені допомогли придбати кран і додаткове обладнання до нього за невеликі кошти але досить якісне і швидко усе доставили.

12 березня 2017

Illustration

Ліза

З допомогою компанії BearTeam відкрила пивний бар. Допомогли з підбором та встановленням усього обладнання: крани, холодильники, та інше, узяли на себе обслуговування та ремонт. Також у них величезний вибір напоїв хмільних і безалкогольних.

8 липня 2019

Дистриб`ютор розливних напоїв

Форма для заявки

Для отримання консультації чи початку співпраці заповніть форму і наш менеджер Вам зателефонує.

Дякуємо!

Очікуйте на дзвінок чи повідомлення.

Can't send form.

Please try again later.

Купити обладнання для розливних напоїв в Україні

Bearteam (БірТім) найбільший постачальник напоїв більше 1000 товарів.

Компанія дистриб`ютор Bearteam вийшла на ринок напоїв України в далекому 2010 році. За цей час ми зрозуміли що найбільш потрібно з напоїв та торгівельного обладнання для різних сфер бізнесу, а саме:- Кафе, бари та ресторани (HoReCa)- Спеціалізовані магазини з розливу напоїв- Продуктові магазини- Супермаркети та роздрібні мережіЧим ми кращі за інших?Ми допомагаємо комплексно бізнесу наших клієнтів від постачання напоїв до торгового обладнання, навчання персоналу і т.д.- Найбільший асортимент імпортного пива в Україні- Більше 1000 товарів (снеків та напоїв)- Надаємо в користування холодильник- Маємо більш ніж 13 років досвіду в даній сфері- Допоможемо з вибором торгівельного обладнанняЯкщо Ви ще й досі шукаєте надійного постачальника напоїв: пива, вина, сидру, квасу, лимонаду, енергетиків, безалкогольних та слабоалкогольних напоїв з обладнанням?Вітаємо, Ви його знайшли! В нас можна замовити напої в різній тарі: для розливу пиво, сидр, квас та лимонад в кегах (бочках) ЖБ, скляних та пластикових пляшках, а найголовніше що у нас Ви можете придбати розливне обладнання та холодильники-вітрини.   Для початку співпраці з постачальником напоїв та обладнання BearTeam (БірТім) чи безкоштовної консультації потрібно лише зателефонувати за номером +38 (067) 411 96 97 або залишити заявку на нашому сайті.В продажі є великий вибір обладнання для розливу напоїв:- пивні крани- пивні колони(арки)- пивні кліщі(заборні головки)- піногасники- пивні охолоджувачі- редуктори- балони з вуглекислотою ємністю 6, 20 кг. Також рекомендуємо придбати в нас супутні товари для розливу пива, сидру, вина, квасу - це пляшки (ПЕТ тара) різної ємності , та ручки з кришками до різних типів пляшок. Обовязкого зверніть увагу на вітрини-холодильники в спекотну погоду вони завжди зберігають напої прохолодними , і це збільшує на них попит. Тільки в нас є додаткова послуга - індивідуальне брендування вашого холодильника за Вашими потребами.Доставка розливного обладнання, холодильного обладнання та супутніх товарів здійснюється по всій теритоії України( Київська, Львівська, Вінницька, Черкаська, Кіровоградська, Дніпропетровська, Житомирська, Закарпатська та в інші області України).Запрошуємо всіх до співпраці з дистриб`ютором напоїв та торгового обладнання Bearteam (БірТім)!