• icon

  UA

 • icon

  RU

 • icon

  UA

 • icon

  RU

Про компанію

Постачальник вина на розлив

Наша історія

Про BearTeam

Компанія Bearteam – це дистриб`ютор з більш ніж 11 річною історією.

Нашою основною метою є розвиток культури споживання пива та сидру на території України. На сьогодні ми обслуговуємо клієнтів з Київської, Черкаської, Кіровоградської, Житомирської, Полтавської, Вінницької та Миколаївської областей. В місті Черкаси маємо філіал. Ми здійснюємо доставку товарів на всі категорії торгових точок, від маленьких продуктових магазинів, супермаркетів та роздрібних мереж.

Пиво і вино на розлив оптом

Нам довіряють!

Ми є офіційними дистриб`юторами наступних торгівельних марок:

Пиво: Бердичівське, Уманьпиво, Опілля , Микулин, Zeman, Полтавпиво, Ліспі, Діміорс, ДойчХофф, Zlatobier, Birzha, Haisenberg, Жашківський кабан, Пивний гном, Князь Сангушко, Fest, Волинський бровар, Нова Баварія, Edelbier та інших.
Сидр: Cidre Royal, Біртейль, APPS, Gardenz, Едем.
Вино: Cotnar, Шато Грона, Гросс-Лібенталь, Таїрово.
Безалкогольні напої: Золотоніські напої, Ярило, Уманські лимонади, сік Ньютон, Нові продукти, Lemonadoff, Грузинський букет, Регіна, Натахтарі, Набеглаві.
Снеки: Грінки хвилясті, Грінки Полтавські, Хрустайл, Hroops, Санчо.

НАШІ ПАРТНЕРИ


Відгуки наших клієнтів

Запрошуємо до співпраці!

відгуки про постачальника

Бойченко Юрій

"На початку весни планував відкриття нового пивного магазину і був у пошуку постачальника імпортного та живого пива. Шукав дуже довго, але вибір зробив саме на BearTeam і не прогадав. Мені допомогли з облаштуванням магазину холодильним та пивним обладнанням. А ще мене приємно здивували ціни та асортимент товарів. Розширив асортимент біртейл та сидром і не прогадав. Рекомендую дистриб`ютора пива Біртім!"

Власник пивного магазину "Пінта пива"

Відгук про Дистрибьютора

Ярошенко Юлія

В мене 2 продуктових магазини але покупці скаржились що дуже малий вибір пива та вина. Тому звернулась та почала співпрацю з постачальником напоїв BearTeam. Вони мені надали холодильник в користування та забезпечили пивом, вином в повному обсягу. На літо в них 100% замовлятиму квас та лимонад в бочках. До речі взяла на пробу сидр і моїм покупцям він – сподобався! Продажі зросли в рази! Дякую команді БірТім за їх професіоналізм!

Власниця продуктових магазинів

просеко оптом

Форма для заявки

Для отримання консультації чи початку співпраці заповніть форму і наш менеджер Вам зателефонує.

Дякуємо!

Очікуйте на дзвінок чи повідомлення.

Can't send form.

Please try again later.